Piosenki Seweryna Krajewskiego

Seweryn Krajewski to wielki romantyk, dusza zespołu Czerwone Gitary, charyzmatyczny solista, autor najpopularniejszych utworów w Polsce. Kompozytor muzyki do wielu znanych filmów. Mimo upływu lat jego kompozycje, wyróżniające się niepowtarzalną melodyką, poruszają i łączą ludzi kilku pokoleń.
 
Podczas koncertu w wykonaniu Agaty Warda & Tomasza Krezymona
usłyszymy takie tytuły jak: „Ludzkie gadanie”, „Przemija uroda w nas”, „Baw mnie”, „Niebo z moich stron”, „Kiedy mnie już nie będzie”, Na kulawej naszej barce”, „Gdzie są ci chłopcy”, „Tępa blondyna”, „A jeśli”, „Długie te nasze jesienie”, „Sama chciała”, „Nie spoczniemy”, „Halo Szpicbródka”, „Siedzę w Mławie”, „Uciekaj skoro świt”, „Remedium”, „Dobra pogoda na szczęście”.
 
AGATA WARDA – absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku, wokalistka Teatru Roma w Warszawie, aktualnie przy spektaklach „Koty”, „Akademia Pana Kleksa” i „Upiór w Operze”.

TOMASZ KREZYMON - muzyk, kompozytor, pianista. Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku. Współpracuje z Michałem Bajorem, Agatą Warda, Teatrami Muzycznymi w Warszawie i w Gdyni, Teatrami Dramatycznymi w Olsztynie i Gdańsku.
 
Pobierz załacznik:

ZałącznikWielkość
piosenki Seweryna Krajewskiego.pdf132.61 KB