17 maja 2011 r. poznamy laureata Konkursu im. B. Łopieńskiej za najlepszy wywiad prasowy w 2010 roku. Jury, spośród 77 autorów, wyłoniło 8 finalistów, w tym Remigiusza Grzelę - za dwie rozmowy: z Henryką Krzywonos i Aliną Świdowską.

>>

"P O D W Ó R K O - Ś W I A T" wg Janusza Głowackiego i Oleny Leonenko - Teatr Polskiego Radia na żywo w Jedynce oraz na Facebooku!

>>

Z radością informujemy, że od 20 września 2010 r.  płyta ze słuchowiskiem "JESIENIN" w wykonaniu Oleny Leonenko będzie dostępna w sklepach muzycznych. Szczególnie zachęcamy do zakupu płyty w sklepie Polskiego Radia.

>>

Po "Trzech kumplach" i "Generale" przyszedł czas na następny, mocny i niezwykle interesujący dokument - "Polska Jasienicy" . Przez trzy ostatnie czerwcowe dni, TVN zaprezentuje skrupulatne dziennikarskie śledztwo dotyczące życiorysu jednej z ciekawszych postaci polskiej literatury XX stulecia - Pawła Jasienicy. Współscenarzystą i dziennikarzem, który poprowadzi Państwa po biografii Pawła Jasienicy jest Remigiusz Grzela.

>>

13 czerwca 2010 r. na X Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji "Dwa Teatry" w Sopocie odbędzie sie promocja płyty wydanej przez Polskie Radio pt. "Jesienin" w wykonaniu Oleny Leonenko.

>>

W związku z zaplanowanymi na niedzielę uroczystościami pogrzebowymi i żałobnymi promocja książki Remigiusza Grzeli "Marian Kociniak. Spełniony" została przeniesiona na 26 kwietnia 2010, godz. 19.00, Teatr Na Woli. Spotkanie poprowadzi Wojciech Mann. Serdecznie zapraszamy.

>>

18 kwietnia 2010 roku o godz. 19:00 w Teatrze na Woli odbędzie się promocja książki Remigiusza Grzeli "Spełniony. Marian Kociniak", wydana nakładem Wydawnictwa Trio i Teatru Na Woli. Książka dostępna będzie w ksiegarniach, na terenie całego kraju, już 7 kwietnia 2010r. Gorąco polecamy!  

>>

W dniach 7 i 10 marca 2010 r., o godz. 19:30 w Jazzownii Liberalnej w Warszawie wystąpi Jakub Wocial, na co dzień wystepujący na deskach teatrów w Berlinie i Oberhausen. Serdecznie zapraszamy. Liczba miejsc ograniczona.

>>

30 listopada 2009 r., godz. 19.00 - Teatr Na Woli, ul. Kasprzaka 22, Warszawa

Promocja książki Remigiusza Grzeli „Hotel Europa. Rozmowy” (Wyd. Prószyński i S-ka)

>>

W dniach 4 -12 listopada 2009 roku w 7 wybranych miastach Polski odbędzie się wyjątkowa trasa koncertowa Grażyny Auguścik z grupą o bałkańskich brzmieniach - Eastern Blok.

>>